Informace k Vašim nevyčerpaným kreditům

28.11.2016

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že od července 2016 sídlíme v nových prostorách Paláce Koruna v Moskevské ulici pod novým názvem

FITNESS LIFE LIBEREC.

(dříve Fit studio Hadrák)

Rádi bychom Vám oznámili, že provoz Aerobního sálu byl ukončen z důvodu rozšíření prostoru pro funkční sál. Zajisté potěšíme milovníky funkčních tréninků, jelikož sál bude nabízet multifunkční posilovací klec, žebřiny, TRX, prostor na strečink atd...určitě se máte na co těšit!

Z důvodu ukončení Aerobní zóny dochází ve fit studiu k organizačním změnám ohledně rezervačního systému. Klienti s platným předplaceným kreditem si mohou své kredity vyčerpat rezervací na cvičení (fithadrakrezervace.travelsoft.cz) nebo návštěvou posilovny či crossfitového gymu, a to nejdéle do 31.12.2016! Po tomto datu se Vaše kredity stávají neplatnými! Kredity nelze proplácet.

Do konce roku 2016 cvičení Pilates a Jógy pro těhotné probíhá v crossfitovém gymu v Paláci Koruna a od ledna 2017 je pro Vás připraveno nové Pilates studio pod vedením cvičitelky Andrey Hadrovské.

Věříme, že Vám tyto a další změny v novém fitku FITNESS LIFE přinesou radost a kvalitnější trénink v příjemném prostředí.

Za způsobené komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!

Kolektiv Fitness Life